مسابقه شبیه سازی رایانه ای فوتبال

موتور شبیه ساز رایانه ای فوتبال دو بعدی توسط گروه نرم افزاری رویال پلاس و با ایده پردازی و سرپرستی مهندس سید ابراهیم هاشمیان طراحی و پیاده سازی شد.
هدف از آن آشنایی و علاقه مند نمودن دانشجویان و دانش آموزان به مسابقات شبیه سازی و رباتیک بوده است.
طراحی اصولی آن باعث شده است در عین کارایی راحت، قدرتمند و جذاب باشد، تا همه با داشتن حتی اطلاعات اندک در زمینه برنامه نویسی بتوانند از آن استفاده کرده و از برنامه نویسی لذت ببرند.
نسخه ی سی پلاس پلاس و سی شارپ آن طراحی شده است و قابل استفاده علاقه مندان میباشد.
مسابقات قطب شمال و مسابقات کشوری آن در دانشگاه علوم و فنون مازندران انجام شد که علاوه بر طراحی موتور، دبیری علمی و اجرایی مسابقات نیز توسط اعضای گروه رویال پلاس انجام شد.
حضور تیمهای متعدد از دانشگاه های تهران جنوب، شمال آمل، دانشگاه نوشیروانی بابل، دانشگاه بابلسر، دانشگاه صنعتی مازندران و .... نشانه استقبال و گستردگی این مسابقات است.
از آنجایی که موتور برای استفاده عموم طراحی شده است، بنابراین هر دانشگاه و هر تیمی که قصد اجرای مسابقات مشابه را دارد، میتواند از این موتور استفاده نماید. البته تمامی حقوق مادی و معنوی این موتور برای گروه نرم افزاری رویال پلاس محفوظ است. اینطور بود که دانشگاه زنجان نیز با هماهنگی گروه نرم افزاری رویال پلاس، از این موتور برای اجرای مسابقات خود استفاده نموده است.
گروه ما آمادگی دارد از لحاظ داوری، پشتیبانی و ... به دوستانی که قصد برگزاری مسابقه با موتور شبیه سازی ما را دارند همکاری نماید.
آخرین ورژن موتور را از سایت github دانلود کنید.
فایل ویدئو در سایت آپارات را نیز مشاهده کنید.
  • برگزار شده توسط رویال پلاس، با همکاری پارسه و انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه علوم و فنون مازندران
  • بنر سایت مسابقات
  • محل برگزاری دانشگاه علوم و فنون مازندران
برگزار شده توسط رویال پلاس، با همکاری پارسه و انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه علوم و فنون مازندرانبنر سایت مسابقاتمحل برگزاری دانشگاه علوم و فنون مازندران