کوپونیت

خرید گروهی یک راه جدید عرضه کالا و خدمات است که در آن، اعضای شرکت به سراغ بهترین فروشندگان کالا و صاحبان مراکز تفریحی، رستوران ها، هتل ها، باشگاه ها و ... می روند و با طرح پیشنهادات اصولی و اقتصادی، هم برای این مراکز تبلیغ و جذب مشتری می کنند، و هم امکان خرید و بهره مندی از همین محصولات و خدمات عالی را برای شما دوستان عزیز، با تخفیف های باورنکردنی را فراهم می آورند.
ایده پردازی، طراحی و پیاده سازی این وبسایت توسط گروه نرم افزاری رویال پلاس انجام شده است و با همکاری شرکت سنا ( سفیر نوآوران ارتباطات هوشمند ) اجرا شده است.
این وبسایت با طراحی زیبا و کاربردی، امکان ثبت نام، ورود، دیدن محصولات، تاریخ انقضای محصولات به صورت تایمر برعکس، امکان ثبت خرید، دریافت پیامک، ارسال پیامک، اطلاع رسانی از طریق پیامک و ایمیل، گزارش پرداخت های بانکی و .... را فراهم آورده است.
داینامیک بودن همه بخشهای وبسایت و ایده های جدید طراحی، ایده پردازی متفاوت و نخستین وبسایت خرید گروهی استان مازندران بودن، همه و همه این وبسایت را متفاوت و استثنایی نموده است.
کارت های VIP و الگوریتم های تشخیص صحت آنها در شرکت سنا و گروه نرم افزاری رویال پلاس نیز جز برتری های این وبسایت و این ایده ی کاری است.
وبسایت کوپونیت
  • ارائه 57 محصول مختلف با تخفیف های 10 تا 65 درصدی
  • صفحه ی نمایش محصولات، برای نمایش جزییات محصول و امکان خرید آنلاین بلیت مربوط به آن
  • کارت های عضویت ویژه ی کوپونیت
ارائه 57 محصول مختلف با تخفیف های 10 تا 65 درصدیصفحه ی نمایش محصولات، برای نمایش جزییات محصول و امکان خرید آنلاین بلیت مربوط به آنکارت های عضویت ویژه ی کوپونیت