اندروید

سیستم عامل اندروید که توسط شرکت گوگل برای موبایل ها و تبلت ها ارائه شده، محبوب ترین سیستم عامل در موضوع خودشه. این یعنی اکثر گوشی های هوشمند به این سیستم عامل مجهز هستند و نرم افزارهای سازگار با این سیستم عامل فرصت های مناسبی رو پیش روی شرکت ها و اشخاص قرار خواهند داد. یک نرم افزار خوب مورد اقبال عمومی قرار خواهد گرفت و هواداران بسیاری خواهد یافت. این یعنی بازدید بسیار زیاد برای نرم افزارهای رایگان و تبلیغی، فروش خوب برای نرم افزارهای ارائه دهنده خدمات و امکانات غیر رایگان؛ شناخته شدن کسب و کارها و محبوب شدن برندها.

آمار جالبی در این مورد استخراج کرده ایم، که حاکی از درآمد چند ده میلیاردی کافه بازار در چند سال اخیر است و اینکه به واسطه ی وجود کافه بازار، بسیاری از توسعه دهنده ها امکان انتشار نرم افزارهای خود در سطح وسیع و نیز فروش یا جذب مخاطب زیاد را داشته اند. فروش بیش 300 میلیونی برخی از نرم افزارهای موجود در کافه بازار، یا دانلود بیش از 400 میلیون باری کل نرم افزارهای موجود در آن، گواه حرفهای ماست.
مارکتهای ایرانی مختلف، مثل کافه بازار، کندو، مایکت، ایران پلازا، ایران اپس، پارس هاب و ...، همه و همه فرصتهای جدید دسترسی به مخاطب بیشتر را فراهم آورده اند.

بنابراین برنامه هایی با بیش از 10 هزار مخاطب، خیلی هم دور از ذهن نیستند و آنکه این مخاطبین بسیار راحت تر از وبسایت به خدمات شما دسترسی خواهند داشت.
اگر تمایل دارید نرم افزار موبایلی ارائه دهید، کسب و کارتان را تبلیغ کنید و یا به وبسایتتان رونق دهید. حتما با ما تماس بگیرید.
پروژه های مختلفی که انجام داده ایم، و تحقیقات مختلفی که در زمینه ی بازار برنامه های اندروید داشته ایم، ما را به یکی از گزینه های مناسب برای مشاوره، تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای اندرویدی شما تبدیل نموده است.